MV2

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Acum este 02 Dec 2020, 11:05

Ora este UTC + 2

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 6 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: ANUNT IMPORTANT !!!
MesajScris: 15 Noi 2020, 19:58 
Neconectat

ANUNTAM PE CEI INTERESATI , CA INCEPAND CU DATA DE 16.11.2020, PE LACUL MOARA VLASIEI 2, INCEPE PESCUITUL CU PLASELE LA SANGER SI NOVAC !!! Plasele se vor baga o data la 3-4 zile (o data in prima jumatate a lacului , o data in cealalta jumatate a lacului !!! Am facut aceste precizari, pentru ca in fiecare an, au fost pescari ( nu multi), care au dorit sa pescuiasca in aceasta perioada si in aceste conditii !!! Rog pe cei care au chef de polemici sa se abtina !!!

MULTUMIM PENTRU INTELEGERE !!!

Sus

Subiectul mesajului: Re: ANUNT IMPORTANT !!!
MesajScris: 28 Noi 2020, 14:11 
Neconectat

Andrei Stancu
Hai gata!!! Ca te-ai facut de râs destul!!!
Acum îi mulțumești Domnului Primar, la cât de mult ai denigrat in această campanie!
Nu ți-ar fi rușine!!!
Dacă tăceai "filozof rămâneai"

Sus

MesajScris: 28 Noi 2020, 14:16 
Neconectat

Nicolae Bolnavu
Bai Cristi Matei omul avea bani ,lovele pentru tine ,din nainte sa fie primar ,nu vezi mă că te contrazici singur.Ai atâta invidie în tine și răutate daca ar durea te ai tăvăli pe jos.El a munci și muncește în timpul liber după program.Ai băut apă fiartă pe camp .îți spun ieu că nu ști ce înseamnă.De aia are și va avea că muncește .Tu ce faci, la fingar și acasă stai pe tele .Altceva mai faci că nu se vede ,,prietene ,,.Așa că pune osul la treabă și nu te mai uita în grădină altuia că nu-i frumos.Apropo face parte din cei 7 ani cu uitatul la vecini și invidia.Te roade rău tovarășe.Sicer îți spun că dacă candida Nicu onete vecinul meu lași vota pe ie decât pe tine.Ala fi copil amarat sa realizat cinste lui nu că tine.Esti mic și vrei sa te faci mare dar acum ești și mai mic .Cred și sigur nici rudele tale nu ai putut să le convingi sa te voteze comandante.

Sus

MesajScris: 28 Noi 2020, 15:35 
Neconectat

Nicolae Bolnavu
Cristi Matei cu tine nu o scot la capăt.Apropo cu doi oameni după tine .Ce rol au pândari ,ție frică că te aleargă lumea la cate perle scoți pe guriță .Nu mi-ai răspuns în legătură cu Tanța Moraita ie așa cum spun îi că mâncai semințe pe calea ferată.Zi

Sus

MesajScris: 28 Noi 2020, 15:48 
Neconectat

Soarece, m-ai iertat.........,ce sa-mi faci ba tu altceva decat sa mi-l sugi ?T u nu esti Fane, esti mai prost decat el si te mai dai si smardoi !!! Sa te vad cand ne intalnim !!!

Sus

MesajScris: 01 Dec 2020, 23:46 
Neconectat

S.C. Euro Gal Holding S.R.L. Nr. 48 din 23.12.2003

Catre,
S.C. Vic Mar Comimpex S.R.L.

Spre stiinta domnului Petcu Victor

Avand in vedere contractul de asociere in participatiune incheiat in data de 15.02.2001 intre S.C. Euro Gal Holding si firma Dumneavoastra pentru exploatarea bazinului piscicol Moara Vlasiei II, in conformitate cu prevederile - Administrarea si Conducerea Asocierii pct.V.1, Dumneavoastra aveati doar calitatea de a incheia acte de administrare pentru conducerea activitati de asociere, neavand insa dreptul de a renunta la bazinul piscicol Moara Vlasiei II, deoarece acesta apartine in totalitate firmei noastre in baza contractului de leasing imobiliar cu clauza irevocabila de vanzare incheiat cu vanzatorul S.C. Piscicola S.A. Ilfov.
Ca urmare, va rugam sa respectati contractul de asociere incheiat intre firmele noastre pentru exploatarea bazinului piscicol Moara Vlasiei II, sa aduceti la cunostinta primariei faptul ca nu aveati calitatea sa incheiati asemenea acte, deoarece in caz contrar vom incheia colaborarea si va vom actiona in judecata pentru prejudiciile create.

Cu stima,

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 6 mesaje ] 

Ora este UTC + 2