MV2
 
Acum este 28 Mar 2024, 19:29

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 8 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: PERSONA NON GRATA, MOARA VLASIEI 2
MesajScris: 13 Mar 2011, 16:31 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Ian 2011, 02:28
Mesaje: 1583
1) Dl Buhac Constantin (pe o perioada nedeterminata)

2) Dl Gabi Sandu (pina cind isi va cere scuze public pentru purtarea avuta (alba,neagra) fata de sponsorul principal al LN 2010 la CM)!!!!!


Fişiere ataşate:
cover_28.jpg
cover_28.jpg [ 42.58 KiB | Vizualizat de 11955 ori ]

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro
Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PERSONA NON GRATA, MOARA VLASIEI 2
MesajScris: 13 Mar 2011, 17:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Ian 2011, 02:28
Mesaje: 1583
Lista va continua,inclusiv cu pescarii care nu au un comportament civilizat pe balta,etc!!!!!!!

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PERSONA NON GRATA, MOARA VLASIEI 2
MesajScris: 17 Mar 2011, 11:32 
Neconectat

Membru din: 17 Mar 2011, 11:25
Mesaje: 3
Victoras, asa cum ti-am spus si la sedinta imi cer scuze ca nu m-am gandit sa te includ pe echipamentul nostru. Inca o data scuze. Ti-am spus ca ma voi revansa.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PERSONA NON GRATA, MOARA VLASIEI 2
MesajScris: 17 Mar 2011, 14:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Ian 2011, 02:28
Mesaje: 1583
gabisandu scrie:
Victoras, asa cum ti-am spus si la sedinta imi cer scuze ca nu m-am gandit sa te includ pe echipamentul nostru. Inca o data scuze. Ti-am spus ca ma voi revansa.




Gabi,ai inteles gresit!!!!! Eu nu m-am suparat ca "nu am fost trecut" pe echipamentul vostru gen "Europa Colentina",atunci "la sedinta aceea"m-am suparat pentru afirmatia ta : " Ar fi trebuit sa-ti cer niste bani si sa fi trecut si Moara Vlasiei pe echipamentul nostru "(din Anglia) ........!!!!! Nu trebuie ca sa-ti mai amintesc cum au reactionat atunci cei care au fost de fata!!!!!!"Echipamentul vostru" puteti sa-ll purtati in concursuri interne sau internationale dar nu la CM!!!!! La CM se poarta echipamentul LN oferit de organizator!!!!!! Eu am sponsorizat LN cu echipament de la firma "hummel" si am dicutat cu organizatorul CN, ca pe echipament in afara de ROMANIA, sa apara si "Moara Vlasiei 2" ,lucru cu care organizatorul a fost de acord !!!!! Tu si "ai tai" in loc sa purtati echipamentul LN pe care l-ati primit din partea organizatorului CN si pe care era inscriptionat ROMANIA, ati mai facut un rind de echipament ("echipamentul moldovenilor") gen tirgul de la "Europa Colentina" !!!!! In primul rind,moral nu aveati acest drept,voi ati reprezentat in Anglia la CM,tara noastra ROMANIA,dar voi probabil ca nu stiti de asa ceva!!!!!! Ati luat "echipamentul" acela de la "europa",pe care ati trecut mai multe "firme" de la voi din moldova si v-ati "afisat" cu el incepind cu standurile de pescuit de la CM din Anglia si pina la fotografii prin reviste!!!!! Acest lucru s-a intimplat,pentru ca voi v-ati gindit mai mult la banii de la sponsorii vostrii,bani pentru care pe echipament trebuia sa fie inscriptionate firmele lor, decit la echipamentul LN, unde mai intai de toate aparea ROMANIA!!!!! Acum ai inteles de ce sunt suparat si pentru ce trebuie sa-ti ceri scuze, nu numai fata de mine !!!!

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PERSONA NON GRATA, MOARA VLASIEI 2
MesajScris: 17 Mar 2011, 17:24 
Neconectat

Membru din: 17 Mar 2011, 11:25
Mesaje: 3
Victoras eu am crezut ca ai inteles acest fapt de cand ti-a explicat Andrei. Lotul Romaniei a avut doar un singur rand de echipament. Echipament ce a fost purtat EXCLUSIV de toti membrii lotului atat la festivitatea de inceput cat si la festivitatea de premiere. In stand nu se putea intra cu acest UNIC echipament. Daca primeam 3-4 randuri de echipament atunci era o alta poveste.

Asa cum ti-am scris in postul de mai sus recunosc greseala ca nu te-am pus pe bluza facuta din banii nostrii. Si pentru asta ai dreptate sa fii suparat.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PERSONA NON GRATA, MOARA VLASIEI 2
MesajScris: 18 Mar 2011, 09:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Ian 2011, 02:28
Mesaje: 1583
gabisandu scrie:
Victoras eu am crezut ca ai inteles acest fapt de cand ti-a explicat Andrei. Lotul Romaniei a avut doar un singur rand de echipament. Echipament ce a fost purtat EXCLUSIV de toti membrii lotului atat la festivitatea de inceput cat si la festivitatea de premiere. In stand nu se putea intra cu acest UNIC echipament. Daca primeam 3-4 randuri de echipament atunci era o alta poveste.

Asa cum ti-am scris in postul de mai sus recunosc greseala ca nu te-am pus pe bluza facuta din banii nostrii. Si pentru asta ai dreptate sa fii suparat.




"Eu te cred,dar nici tu sa nu mai faci"!!!!! AV, asa cum a incercat el sa explice,nu a facut altceva decit sa-ti puna parte si cred ca a facut acest lucru pentru ca era normal,tu fiind membru APCR!!!!! Inca o data iti spun ca totul a fost premeditat de tine!!!!! Pe "dedesubt" ai fi putut purta si altceva asa cum zici tu ca iti trebuiau "3-4 rinduri de echipament" ,dar peste orice trening etc,trebuia sa purtati bluza (geaca) LN pe care scria ROMANIA!!!!!
Bluzele(gecile) voastre cum de le-ati purtat in continu trei zile?
P.S. Oare cum procedeaza cei care participa la concursuri de 72 ore????? Cum rezista,pentru ca asa cum vin imbracati la inceputul concursurilor, asa stau pina la plecare si tot asa se intorc acasa (exceptie,poate facind lenjeria intima) ?????

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PERSONA NON GRATA, MOARA VLASIEI 2
MesajScris: 19 Mar 2011, 07:46 
Neconectat

Membru din: 04 Feb 2011, 10:05
Mesaje: 11
@gabi sandu

Timp de 5 ani cat am reprezentat Romania la campionatele mondiale nu am avut decat cate un trening/ CM..... Si nu au fost discutii, toata lumea la purtat cu mandrie, in toate momentele importante..... Si asta fara sa avem sponsor de 150 de milioane ! La banii astia cred ca noi ne tatuam MV si pe maini ! :lol: (bine, la mine mergea ca sunt initialele mele !)

Asa ca, recunoaste public ca ai gresit si nu mai cauta scuze puerile... ca o sa ajungi sa vezi MV doar la Mincinosii ! :lol:


Poate el chiar asta isi doreste Vladute!!!!! :lol:

_________________
www.crapmania.ro
www.snz.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PERSONA NON GRATA, MOARA VLASIEI 2
MesajScris: 26 Mar 2011, 21:51 
Neconectat

Membru din: 17 Mar 2011, 11:25
Mesaje: 3
victoras petcu scrie:
gabisandu scrie:
Victoras eu am crezut ca ai inteles acest fapt de cand ti-a explicat Andrei. Lotul Romaniei a avut doar un singur rand de echipament. Echipament ce a fost purtat EXCLUSIV de toti membrii lotului atat la festivitatea de inceput cat si la festivitatea de premiere. In stand nu se putea intra cu acest UNIC echipament. Daca primeam 3-4 randuri de echipament atunci era o alta poveste.

Asa cum ti-am scris in postul de mai sus recunosc greseala ca nu te-am pus pe bluza facuta din banii nostrii. Si pentru asta ai dreptate sa fii suparat.


Victoras, ti-am spus si la telefon ca imi cer scuze, iti scriu inca odata si aici. Nu vreau sa am dusmanii cu nimeni.


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 8 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Template made by DEVPPL - Translation/Traducere: phpBB România