MV2
 
Acum este 28 Mar 2024, 17:51

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Partida de neuitat in a 2 a zii de Paste...
MesajScris: 18 Apr 2017, 21:04 
Neconectat

Membru din: 21 Iul 2013, 12:16
Mesaje: 2
Buna seara , in a doua zii de Paste m-am hotarat sa merg pe Moara Vlasiei 2..
Am vrut sa plec de dimineata dar din cauza vremii pana la urma am ajuns pe balta pe la 6 seara...pana am desfacut s-a facut 8..
Pe la 10 si ceva a venit si primul peste..el s-a dovedit a fii si cel mai mare al partidei..adica 18.900., dupa o serie de doispari ...treispari..a aparut pe la 1 noaptea si cel de al doilea peste ca greutate al partidei..un 17. 600..
Pana a doua zii la 11 cand am strans sculele am luat cam 20 -25 de bucati cel mai mic sarit de 10 -11kg...am mai luat cativa de14 si ceva... si pe la 11 am strans si am plecat catre casa..
Ca o paranteza bilele folosite au fost cele produse de mine..adica Buji Baits Competition..si anume Frankfurter si squid cu capsuna in marea lor majoritate solumile de 20 si 24..la carlig si solubil de 24 la nadit..
Am uitat sa va spun canam pescuit pe ponton 5..
Multumindu-i..lui Victoras pentru gazduire si rezervare..voi incerca zilele urmatoare cu niste poze..cu cei 2 crapi care au facut deliciul acestei partide...


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Template made by DEVPPL - Translation/Traducere: phpBB România