MV2
 
Acum este 28 Mar 2024, 20:49

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 22 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: PAREREA DUMNEAVOASTRA CONTEAZA
MesajScris: 16 Mar 2011, 21:31 
Neconectat

Membru din: 16 Mar 2011, 20:33
Mesaje: 5
O sa revin si cu cateva poze in sectiunea galerie foto.












Asteptam pozele dvs!!!!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PAREREA DUMNEAVOASTRA CONTEAZA
MesajScris: 21 Mar 2011, 12:36 
Neconectat

Membru din: 21 Mar 2011, 12:18
Mesaje: 2
Felicitari Victoras,super balta,super conditii de pescuit !
Personal iti multumesc ptr. tot ce ai facut ptr. noi pescarii,dar mai ales ptr. pescarii de competitie.
Ai toata stima si consideratia mea.



Multumesc Maty!!!!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PAREREA DUMNEAVOASTRA CONTEAZA
MesajScris: 03 Apr 2011, 11:22 
Neconectat

Membru din: 03 Apr 2011, 11:10
Mesaje: 12
In sfarsit MV2 are site!Era si cazul la cat de mediatizata este aceasta amenajare.

Felicitari pentru D-l Victor Petcu!

Foarte bine strucutrat si azezat in pagina, multe poze pe forum care prezinta facilitatile, lamuriri chiar pe prima pagina cu privire la preturi si conditii...exact ce ne trebuie pentru a nu mai pune asa multe intrebari.

As fi preferat ca tariful pe 24 de ore sa fie mai mic(adica 12h=60/24h=100...parca asa era acum vero 2-3 ani)...romanaul e obisnuit cu 3 LEi una 5 Lei doua :)

Domnule Victor...abia acum am constatat ca s-au facut deja niste carduri pentru cei care practica exclusiv C&R.Pescuiesc la MV in sistem C&R de ani de zile, asa ca sper ca voi putea obtine si eu un card.

Felictari!...din nou.



Multumesc pentru felicitari!!!!!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PAREREA DUMNEAVOASTRA CONTEAZA
MesajScris: 09 Apr 2011, 17:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Apr 2011, 17:00
Mesaje: 31
Parerea mea este ca la asa o balta aveati nevoie de mult de un site .Nu pentru reclama balti care nu mai are nevoie dupa densitatea de peste si recordurile facute de pescari cu ocazia diferitelor concursuri si a finalei Campionatului National 2011 .
Ma bucur ca ati dat drumul la acest site dar nu suna bine ca la facut cadou valoare pentru ca stiu ca nu ar fi fost el in stare sa faca acest frumos gest fara sa obtina ceva la schimb ! Daca ma insel asta e .
Umila mea parere ar fi sa profitati din plin de acest site mai ales ca va ajuta foarte mult amplasamentul balti find aproape de casa si stalpi pentru iluminat montati pe marginea lacului .Aici nu mai asteptati cadouri si bagati mana in buzunar pentru a face un sistem video pentru paza si sa transmiteti in direct pescarilor imagini de pe balta din timpul concursurilor si nu numai .Niste camere care se rotesc amplasate pe stalpii de iluminat ar face ca tot ce misca sa fie monotorizat si transmis in direct daca doriti . La toate amanuntele astea si nu numai cred ca vati gandit si dumneavoastra .Nu ma pricep eu prea bine dar am vrut sa va las o scurta parere .
Va doresc viata lunga dumneavoaste ,balti ,pestilor si nu in ultimul rand la acest site !
Felicitari !

_________________
federatia este garantul pescuitului de competitie!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PAREREA DUMNEAVOASTRA CONTEAZA
MesajScris: 09 Apr 2011, 19:04 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Ian 2011, 02:28
Mesaje: 1583
Buhac Constantin scrie:
Parerea mea este ca la asa o balta aveati nevoie de mult de un site .Nu pentru reclama balti care nu mai are nevoie dupa densitatea de peste si recordurile facute de pescari cu ocazia diferitelor concursuri si a finalei Campionatului National 2011 .
Ma bucur ca ati dat drumul la acest site dar nu suna bine ca la facut cadou valoare pentru ca stiu ca nu ar fi fost el in stare sa faca acest frumos gest fara sa obtina ceva la schimb ! Daca ma insel asta e .
Umila mea parere ar fi sa profitati din plin de acest site mai ales ca va ajuta foarte mult amplasamentul balti find aproape de casa si stalpi pentru iluminat montati pe marginea lacului .Aici nu mai asteptati cadouri si bagati mana in buzunar pentru a face un sistem video pentru paza si sa transmiteti in direct pescarilor imagini de pe balta din timpul concursurilor si nu numai .Niste camere care se rotesc amplasate pe stalpii de iluminat ar face ca tot ce misca sa fie monotorizat si transmis in direct daca doriti . La toate amanuntele astea si nu numai cred ca vati gandit si dumneavoastra .Nu ma pricep eu prea bine dar am vrut sa va las o scurta parere .
Va doresc viata lunga dumneavoaste ,balti ,pestilor si nu in ultimul rand la acest site !
Felicitari !



" acest site este facut "cadou" de dl Valoare"

Asa ar fi trebuit sa scriu!!!!!


Multumesc pentru felicitari!!!!

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PAREREA DUMNEAVOASTRA CONTEAZA
MesajScris: 09 Apr 2011, 19:34 
Neconectat

Membru din: 03 Apr 2011, 11:10
Mesaje: 12
cat de importante sunt ghilimelele astea :)....or fi scumpe?


depinde de la caz la caz ;)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PAREREA DUMNEAVOASTRA CONTEAZA
MesajScris: 10 Apr 2011, 15:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Apr 2011, 17:00
Mesaje: 31
Cadoul tot cadou ramane !
Are valoare sentimentala !

_________________
federatia este garantul pescuitului de competitie!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PAREREA DUMNEAVOASTRA CONTEAZA
MesajScris: 12 Mai 2011, 18:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Mai 2011, 17:41
Mesaje: 6
superba balta m-am reintors dupa 10 ani si nu mi pare rau ca am inceput de aici ,toata vara am sa fiu pe mv 2
fir intins !


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PAREREA DUMNEAVOASTRA CONTEAZA
MesajScris: 21 Ian 2012, 23:47 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Ian 2011, 02:28
Mesaje: 1583
"orjanu cristi marian
2012/01/21 la 16:05

Sunteti adevarati aveti o balta de nota 10 o sa fac si eu 2-3 partide anul asta Pentru toti pescarii carre obisnuesc sa pescuiasca in aceasta balta va urez fir intins "



_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PAREREA DUMNEAVOASTRA CONTEAZA
MesajScris: 11 Apr 2012, 14:17 
Neconectat

Membru din: 11 Apr 2012, 13:30
Mesaje: 1
Salut, Nea Victoras

Cea mai adevarata balta! Din 2006 pescuiesc pe mv2 si a ramas in inima mea. Dupa Paste revin in forta.

P.S.: Daca ai nevoie de fluturasi, carti de vizita etc, nu ezita sa apelezi.

Sarbatori fericite va doresc dumneavoastra si tuturor pescarilor.

Fire intinse!

Marius


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 22 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3  Următorul

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Template made by DEVPPL - Translation/Traducere: phpBB România