MV2
 
Acum este 28 Apr 2024, 06:28

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: 18.3 kg
MesajScris: 27 Mar 2012, 11:15 
Neconectat

Membru din: 23 Iun 2011, 18:09
Mesaje: 2
Va salut!
Asta este pestele de 18.3kg,de care v-am spus la targ cand ne-am intalnit cu Barbu,Badarcea si cu Genes
Pestele a fost prins prins de colegul meu Liviu Mihai,impreuna cu mine si cantarit in prezenta paznicului sef!

Imagine

Imagine


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 18.3 kg
MesajScris: 29 Mar 2012, 11:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Oct 2011, 22:12
Mesaje: 49
Localitate: Buc
Daca este prins in data cind ati scris postarea sigur este pestele meu care la octombrie avea 17750 kg.
Indiferent de ce si cum va felicit si va admir , admir enorm oamenii care merg la pescuit nu pe cei care pescuiesc din fata calculatorului.
Inca o data FELICITARI SI LA MAI MARE.


Ai impresia ca un singur crap in jur de 18 kg se afla in M.V.2 ? Ai vrea sa ai atitea pene de cauciuc in anul 2012,citi crapi sint in M.V.2 ,in jur de 18 kg !!!!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 18.3 kg
MesajScris: 02 Apr 2012, 17:46 
Neconectat

Membru din: 23 Iun 2011, 18:09
Mesaje: 2
este prins anul trecut in mai ;)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 18.3 kg
MesajScris: 31 Ian 2013, 15:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Ian 2011, 02:28
Mesaje: 1583
nit_matias
Subiectul mesajului: Re: POPULARE MOARA VLASIEI 19 - 20.10.2011 Scris: 19 Oct 2011, 07:42

Felicitari dl. Petcu si multumim pentru conditiile pe care le puneti la dispozitie pescarilor.
Salutari,


nit_matias
Subiectul mesajului: Re: CONCURS "CAPTURA ANULUI 2011" pe lacul MV2 Scris: 22 Noi 2011, 17:16

Exact cum stiam regulamentul impus de administratia baltii MV2 trebuie respectat de toti cei care pescuiesc pe acest lac. Am scris de la bun inceput ca postarea aceea a dl Arsinel in care a afirmat numai si numai aberatii nu este adevarta si nu face altceva decit mult rau cel care au in ingrijire s...

nit_matias
Subiectul mesajului: Re: distanta prea mica intre standurile de pescuit Scris: 03 Ian 2012, 14:07

Intr-adevar distanta dintre standuri este o problema, dar nu este chiar atat de mare incat sa nu putem sa pescuim cu 4 lansete. cine nu stie sa arunce poate sa dea doar cu 2 lansete si tot da peste vecinul, asa ca nu cred ca asta ar fi rezolvarea, io merg pe varianta 46 de locuri daca dl Victor o po...

nit_matias
Subiectul mesajului: Re: ANUNT IMPORTANT PENTRU PENTRU CEI CARE PESCUIESC PE MV2 Scris: 24 Ian 2012, 09:55

astept cu nerabdare sa imi iau sculele si sa fug pe balta, daca s-ar putea mai devreme ar fi perfect.

salutari,


nit_matias
Subiectul mesajului: Re: pentru a evita eventualele discutii Scris: 24 Ian 2012, 10:10

parerea mea e ca nu ar trebui puse in apa balize sau alte obiecte de care pestii se pot incurca, ideea mai buna a fost cea cu tevile infipte in malul de vizavi, sa fie niste culori care se repeta rosu, verde, albastru, galben, portocaliu, si tot asa pana la capat. ar fi bine ca nu ne-am mai certa ai...

nit_matias
Subiectul mesajului: Re: A INCEPUT DEZGHETUL PE MOARA VLASIEI 2 Scris: 23 Mar 2012, 15:51

Maine 24.03.2012, putem veni sa pescuim ?

nit_matias
Subiectul mesajului: Re: pentru a evita eventualele discutii Scris: 27 Ian 2012, 17:27

Pentru utilizatorul Criss sa stii ca am un job care nu imi permite sa stau la pescuit atat cat as vrea si tocmai de aceea cand prind o zi libera in timpul saptamanii vin pe balta sa ma relaxez la o partida de pescuit pe Moara ......

nit_matias
Subiectul mesajului: Re: pentru a evita eventualele discutii Scris: 25 Ian 2012, 16:59

Citesc aceste pareri si ma minunez unde se poate ajunge cu discutia asta ,puneti balize ,puneti stilpi pe malul unde nu se pescuieste de diferite culori BAI FRATILOR ATI INEBUNIT sau mai bine domnule Petcu cumparati barcute de nadit sa duca pescari mai putin experimentati monturile care nu cumva sa...

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 17 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Template made by DEVPPL - Translation/Traducere: phpBB România