MV2
 
Acum este 28 Apr 2024, 22:31

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 105 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: CONCURS "CAPTURA ANULUI 2011" pe lacul MV2
MesajScris: 13 Noi 2011, 13:57 
Neconectat

Membru din: 13 Noi 2011, 13:53
Mesaje: 5
celnou2011 scrie:
Postarea anterioara este facuta clar impotriva mea si este facuta a ironie si este mina celor de la MINCINOSII

celnou2011 scrie:
Mai Arsinel ai niste povesti in tine de chiar se tavaleste lumea de ris. Se cunoaste ca esti cu mincinosii.



De unde pana unde scoti asemenea aberatii? Asta ai inteles tu atunci cand te-am atentionat pe MV2 ca exista o captura mai mare ca a ta? Esti bolnav de scenarita nenicule!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CONCURS "CAPTURA ANULUI 2011" pe lacul MV2
MesajScris: 13 Noi 2011, 16:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Oct 2011, 22:12
Mesaje: 49
Localitate: Buc
Sa dea dumnezeu sa fie captura mai mare fiindca balta are potential.
Dar felul in care ai spus si in care e facut scenariul suna a parodie ieftina , aici am vrut sa ajung eu .
Si unde mai pui ca erea chiar de ris in hohote se gasise depasirea sa fie cu 7 grame ca de fapt noi cintarim bijuterii aici pe balta nu peste .
Greseala vine de la administratorul sitului fiindca va lasa sa postati aberatii ca alea , bine voi oricum vreti sa captati toata atentia asupra voastra noroc ca nu toata lumea e dusa cum credeti voi.
Din punct de vedere sportiv si al competitiei urez tuturor pescarilor de pe MV2 mult noroc si fire cit mai intinse, referitor la partea cu glumele facute de voi nu prea agreez glumele facute la adresa mea mai ales ca nu avem absolut nimic in comun, eu propun sa va rezervati glumele la adresa celor cu care va permiteti si fac parte din anturajul vostru.
Si mai este o mare diferenta unii ca si mine pescuim dezinteresati spre a ne delecta pe linga altii care se fac ca pescuiesc numai si numai pentru partea comerciala si interesul financiar personal .
Fire cit mai intinse tuturor pescarilor de pe MV2.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CONCURS "CAPTURA ANULUI 2011" pe lacul MV2
MesajScris: 13 Noi 2011, 19:57 
Neconectat

Membru din: 13 Noi 2011, 13:53
Mesaje: 5
celnou2011 scrie:
Sa dea dumnezeu sa fie captura mai mare fiindca balta are potential. Dar felul in care ai spus si in care e facut scenariul suna a parodie ieftina , aici am vrut sa ajung eu . Si unde mai pui ca erea chiar de ris in hohote se gasise depasirea sa fie cu 7 grame ca de fapt noi cintarim bijuterii aici pe balta nu peste . Greseala vine de la administratorul sitului fiindca va lasa sa postati aberatii ca alea , bine voi oricum vreti sa captati toata atentia asupra voastra noroc ca nu toata lumea e dusa cum credeti voi. Din punct de vedere sportiv si al competitiei urez tuturor pescarilor de pe MV2 mult noroc si fire cit mai intinse, referitor la partea cu glumele facute de voi nu prea agreez glumele facute la adresa mea mai ales ca nu avem absolut nimic in comun, eu propun sa va rezervati glumele la adresa celor cu care va permiteti si fac parte din anturajul vostru. Si mai este o mare diferenta unii ca si mine pescuim dezinteresati spre a ne delecta pe linga altii care se fac ca pescuiesc numai si numai pentru partea comerciala si interesul financiar personal . Fire cit mai intinse tuturor pescarilor de pe MV2.


Mai omule, chiar ai o problema majora! De unde naiba ai scos chestia asta cu parodia/scenariul, etc? Pe langa faptul ca esti agramat 100%, te mai apuci sa arunci cu rahat in mine total aiurea. Chiar te crezi "miezul din Fanta" ca sa facem noi glume la adresa ta? Ai impresia ca daca te plimbi pe MV2 cu barcuta aia telecomandata acum esti vreo vedeta care trebuie bagata in seama? Eu nu am facut decat sa-ti spun ca pe acest forum a aparut un peste mai mare ca al tau si daca ai uitat, prietenul si partenerul meu de pescuit te-a "luminat" cand a venit cu ideea ca nu exista cantare cu 3 zecimale, geniule!
Cand bagi la punga pestii prinsi pe Lazar tot dezinteresat pescuiesti?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CONCURS "CAPTURA ANULUI 2011" pe lacul MV2
MesajScris: 13 Noi 2011, 21:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Oct 2011, 22:12
Mesaje: 49
Localitate: Buc
-Cand bagi la punga pestii prinsi pe Lazar tot dezinteresat pescuiesti?-

Hai sa o luam cu sfirsitul- ca vad ca o tii pe a ta si dupa una si alta mai si jignesti.
Daca nu stii sunt unul dintre ABONATII de pe balta Lazar care achita cind pescuiesc pe o balta nu cum fac altii care pescuiesc MOCA chipurile sa faca reclama si cind nu le iese suma dorita o dau cotita , asa ca asta cu pestele la punga e cea mai mare aberatie , daca nu esti informat este un singur loc unde pescuiesc doar eu si fiul meu asta inseamna ca bag mult peste la punga ? Asta inseamna ca suntem singurele persoane care au primit incredere deplina din partea adminstratiei si ne-a fost oferit pentru pescuit cel mai bun loc de pe balta fara sa fim paziti sau urmariti.
Sa o luam in continuare despre agramat ,aici ai dreptate asa este eu nu am stiudiile tale, sunt un pirlit vai de capul meu.
Si hai sa iti amintesc cum m-ai ironizat pe MV2 si m-ai mistocarit ca tu esti cel care ai scris si ai anuntat imediat ca sa prins un peste mai mare decit cel prins de mine sau ai uitat? Noroc ca cine trebuie si-a dat sema ca este o farsa .
Asta a fost tenta ta si am priceput-o imediat .Stiu ca esti dezinteresat doar ca altii nu pricep uneori umorul fin.
Uite un sfat amical hai sa o lasam asa , fiindca nu cred ca vre-odata eu voi veni la tine sa imi dai vre-o farfurie cu mincare .
Si daca tot ti-am cazut in dizgratie cel mai corect ar fi sa ma IGNORI.
Asa ar fi cel mai elegant si m-ai corect stii ca este o vorba cel mai destept cedeaza si eu cred ca diferenta de virsta si experienta de viata este mult prea mare intre noi doi.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CONCURS "CAPTURA ANULUI 2011" pe lacul MV2
MesajScris: 14 Noi 2011, 18:44 
Neconectat

Membru din: 13 Noi 2011, 13:53
Mesaje: 5
celnou2011 scrie:
Sa o luam in continuare despre agramat ,aici ai dreptate asa este eu nu am stiudiile tale, sunt un pirlit vai de capul meu.... Uite un sfat amical hai sa o lasam asa , fiindca nu cred ca vre-odata eu voi veni la tine sa imi dai vre-o farfurie cu mincare .Asa ar fi cel mai elegant si m-ai corect stii ca este o vorba cel mai destept cedeaza si eu cred ca diferenta de virsta si experienta de viata este mult prea mare intre noi doi.


Asa se scrie in limba romana geniule? Daca nu-ti dai seama, ia aminte la cuvintele pe care ti le-am marcat... dar cum ai 3 clase nu cred ca iti dai seama unde si mai ales de ce ai gresit!

celnou2011 scrie:
Si hai sa iti amintesc cum m-ai ironizat pe MV2 si m-ai mistocarit ca tu esti cel care ai scris si ai anuntat imediat ca sa prins un peste mai mare decit cel prins de mine sau ai uitat? Noroc ca cine trebuie si-a dat sema ca este o farsa. Asta a fost tenta ta si am priceput-o imediat .Stiu ca esti dezinteresat doar ca altii nu pricep uneori umorul fin.


Mai omule (oare?) nu vrei sa pricepi ca nu aveam de ce sa-ti fac vreo gluma pentru simplul motiv ca nu insemni NIMIC pentru mine? A fost o simpla intamplare ca exact cu o seara inainte am facut o stire cu capturile de pe MV2 si am vazut ca cineva te-a devansat si cum te stiam ca braconier de pe Lazar am zis sa-ti spun. Punct final! Poate o sa reusesti sa pricepi ca indiferent de cat de mare te crezi, tot un simplu braconier ramai, alaturi de prietenul tau tepar, patronul respectivului lac. Normal, cine se aseamana se aduna!

celnou2011 scrie:
Uite un sfat amical hai sa o lasam asa , fiindca nu cred ca vre-odata eu voi veni la tine sa imi dai vre-o farfurie cu mincare. Si daca tot ti-am cazut in dizgratie cel mai corect ar fi sa ma IGNORI. Asa ar fi cel mai elegant si m-ai corect stii ca este o vorba cel mai destept cedeaza si eu cred ca diferenta de virsta si experienta de viata este mult prea mare intre noi doi.


N-am ce farfurie de mancare sa-ti dau ca-ti iei tu singur din lacuri, nu-i problema. Da, ai zis si tu ceva corect, trebuie sa te ignor si asa voi face. Cat despre diferenta de varsta si de experienta de viata iti pot spune doar atat: ai imbatranit urat!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CONCURS "CAPTURA ANULUI 2011" pe lacul MV2
MesajScris: 14 Noi 2011, 19:42 
Neconectat

Membru din: 03 Apr 2011, 11:10
Mesaje: 12
NU-L MAI BAGATI FRATILOR IN SEAMA CA DEJA SE CREDE PESCARUL ANULUI...EU DEJA NU MAI CITESC POSTURILE SAU CHIAR SUBIECTELE LA CARE POSTEAZA.

SPER SA NU AJUNG SA NU MAI FRECVENTEZ FORUMUL ASTA DIN CAUZA UNUI NEAVENIT.

5 definiții pentru «neavenit» Arată declinări

NEAVENÍT, -Ă, neaveniți, -te, adj. (Jur.; în sintagma) Nul și neavenit = lipsit de valabilitate, considerat ca inexistent. [Pr.: ne-a-] – Ne- + avenit (< fr. avenu).
Sursa: DEX '98 | Adăugată de cornel | Greșeală de tipar | Permalink

NEAVENÍT ~tă (~ți, ~te): Nul și ~ lipsit de valabilitate; considerat ca fiind fără valoare. [Sil. ne-a-] /<fr. nonavenue
Sursa: NODEX | Adăugată de siveco | Greșeală de tipar | Permalink

NEAVENÍT, -Ă adj. Fără valabilitate; socotit inexistent; nul. [După fr. non avenu].
Sursa: DN | Adăugată de LauraGellner | Greșeală de tipar | Permalink

NEAVENÍT, -Ă adj. fără valabilitate; considerat ca inexistent. (după fr. non avenu)
Sursa: MDN | Adăugată de raduborza | Greșeală de tipar | Permalink

neavenít adj. m. (sil. ne-a-), pl. neaveníți; f. sg. neavenítă, pl. neaveníte
Sursa: Ortografic | Adăugată de siveco | Greșeală de tipar | Permalink


asta ca sa inteleaga si el.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CONCURS "CAPTURA ANULUI 2011" pe lacul MV2
MesajScris: 16 Noi 2011, 00:43 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Oct 2011, 22:12
Mesaje: 49
Localitate: Buc
Imi pare foarte rau pentru voi sincer darrrrrrrrrrrrrrrrr ca din intimplare tot nr 1 ramin la capturi pe MV2 , asta este, eu sa fiu in locul vostru as proceda exact cum v-am cerut IGNORATI-MA va rog si veti vedea ca veti trai foarte linistiti si fericiti fara sa va consumati pentru toti analfabetii, singura problema este ca nu stiam ca trebuie sa am mai mult de 3 clase ca sa pot pescuii dar uite ca am aflat si asta asa ca voi merge si eu pe la scoli sa ma mai scolesc putin.
Si nu pot sa nu iti raspund la jigniri domnule VEDETA de la mincinosii , dupa ce ai aflat cine sunt ai facut toul ca sa ma denigrezi si ai facut o farsa cu anuntul tau care nu a avut nici o credibilitate. M-am interesat si am aflat de ce suferi atit de mult ai facut chipurile o emisiune la balta LAZAR in Alexandria si ai cerut 1300 de eu pe care NU i-ai primit , mi s-a spus ca la cit ai pescuit , mincat si baut MOCA s-a considerat ca nu mai trebuie sa iti plateasca nimic. ? Sunt pur si simplu un pescar care pescuiesc pe acel lac ca si aici pe MV2 si nu am nici ce-a mai tangenta cu cei de acolo . Singura asemanare este ca sunt NR1 la capturi pe balta Lazar si acum in acest an si pe MV2 , asta e supararea ta .Am marea rugaminte sa imi faci si mie dovada afirmatiei ca braconez fiindca cea ce ai afirmat in scris este o mare calomnie si cred ca ne vom intilni la tribunal unde vom discuta acolo pe alti cai. Eu unul nu te-am calomniat in nici un fel si nu te-am jignit fiindca in primul rind virsta nu imi permite sa port mintea unui om inca necopt ca tine .
Urez tuturor pescarilor de pe MV2 fire cit mai intinse.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CONCURS "CAPTURA ANULUI 2011" pe lacul MV2
MesajScris: 16 Noi 2011, 02:13 
Neconectat

Membru din: 13 Noi 2011, 13:53
Mesaje: 5
celnou2011 scrie:
Sunt pur si simplu un pescar care pescuiesc pe acel lac

De fapt esti un braconier facut din acelasi aluat ca jegul de la Lazar si punct!


Ultima oară modificat de THL pe 16 Noi 2011, 09:53, modificat de 3 ori în total.

Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CONCURS "CAPTURA ANULUI 2011" pe lacul MV2
MesajScris: 16 Noi 2011, 08:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Mar 2011, 22:19
Mesaje: 54
Localitate: PLOIESTI
in mare parte ii dau dreptate d-ului THL considerand ca s-a plasat pe locul 1 cu a lui ''captura'' fraudulos X(
argumente:
- voi posta 3 poze din care v-a intelerge fiecare cum sta treaba
P.S. consider ca nu este o diferenta atat de mare
d-voastra d-ule Celnou :?:


Fişiere ataşate:
Comentariu fişier: pestele prins de d-ul Celnou
celnou.jpg
celnou.jpg [ 258.39 KiB | Vizualizat de 7466 ori ]
Comentariu fişier: peste prins in concurs
9,56 kg.jpg
9,56 kg.jpg [ 203.17 KiB | Vizualizat de 7466 ori ]
Comentariu fişier: cat a cantarit acel peste prins in concurs
9,56kg[1].jpg
9,56kg[1].jpg [ 137.54 KiB | Vizualizat de 7466 ori ]
Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CONCURS "CAPTURA ANULUI 2011" pe lacul MV2
MesajScris: 16 Noi 2011, 08:27 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Mar 2011, 22:19
Mesaje: 54
Localitate: PLOIESTI
rectificare cu scuzele de rigoare
in mare parte ii dau dreptate d-ului THL considerand ca d-ul Celnou s-a plasat pe locul 1 cu a lui ''captura'' fraudulos


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 105 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Următorul

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 35 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Template made by DEVPPL - Translation/Traducere: phpBB România