MV2
 
Acum este 27 Apr 2024, 23:37

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 59 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: PONTOANE MV2
MesajScris: 05 Feb 2011, 12:58 
Neconectat

Membru din: 27 Ian 2011, 20:39
Mesaje: 10
Pe Bunget ...


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PONTOANE MV2
MesajScris: 08 Feb 2011, 01:14 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2011, 15:48
Mesaje: 25
Felicitari pentru tot ce ati facut pentru balta si pentru confortul pescarilor,d-le Petcu.
Apropo de propunerile celor care si-au exprimat parerea,este adevarat ,intotdeauna exista loc de mai bine , mai greu este cu aprobarile si cu banii necesari ca sa le pui in practica. ;)

P.S. Sper sa vina si ziua cand pe balta dvs va fi permis numai pescuitul cach&relase.

Cu respect. Viorel Mihaiescu



Multumesc pentru felicitari!!!!!

_________________
Caut salonta 18kg + pentru ......relatie de durata.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PONTOANE MV2
MesajScris: 08 Feb 2011, 11:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Feb 2011, 11:15
Mesaje: 5
Domnule Petcu,

In primul rand vreau sa va felicit pentru interesul continuu si efortul depus in a imbunatati o balta care oricum era visul oricarui pescar de crap din romania. Ideea dvs cu acel card de fidelitate este excelenta, sustine pe cei care pescuiesc C&R iar iluminatul nocturn este, cred, o premiera!

In al doilea rand, as vrea sa va multumesc pentru ca, datorita baltii dvs, am ocazia (si cred ca nu sunt singurul) sa "imi fac mana" in prinsul crapilor, avand o densitate atat de mare de pesti, nu "alerg" o zi intreaga pentru un crap (cum se intampla pe alte balti) si imi permit sa mai fac greseli inerente unui incepator. Am 21 ani, si desi pescuiesc de la 5 ani (caras, ciortan etc.), m-am dedicat exclusiv pescuitului la crap C&R de doar 2 ani, asa ca balta dvs este o adevarata sala de curs pentru mine :D

As vrea sa va intreb doua lucruri:
1. S-a dezghetat balta, si daca da, se poate veni la o partida de "dezmortire"?
2. Pentru sesiunea de 24 h (desigur C&R), este necesara o recomandare, sau este de ajuns acel card de fidelitate?

Inca o data felicitari si lasati bagatorii de seama de pe alte forumuri sa in prostia lor, n-aveti de ce sa va coborati la nivelul lor!

_________________
Sa nu te exprimi niciodata mai clar decat esti in stare sa gandesti

Vlad Dobre
Carping Club


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PONTOANE MV2
MesajScris: 08 Feb 2011, 12:45 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Ian 2011, 02:28
Mesaje: 1583
elephunk scrie:
Domnule Petcu,

In primul rand vreau sa va felicit pentru interesul continuu si efortul depus in a imbunatati o balta care oricum era visul oricarui pescar de crap din romania. Ideea dvs cu acel card de fidelitate este excelenta, sustine pe cei care pescuiesc C&R iar iluminatul nocturn este, cred, o premiera!

In al doilea rand, as vrea sa va multumesc pentru ca, datorita baltii dvs, am ocazia (si cred ca nu sunt singurul) sa "imi fac mana" in prinsul crapilor, avand o densitate atat de mare de pesti, nu "alerg" o zi intreaga pentru un crap (cum se intampla pe alte balti) si imi permit sa mai fac greseli inerente unui incepator. Am 21 ani, si desi pescuiesc de la 5 ani (caras, ciortan etc.), m-am dedicat exclusiv pescuitului la crap C&R de doar 2 ani, asa ca balta dvs este o adevarata sala de curs pentru mine :D

As vrea sa va intreb doua lucruri:
1. S-a dezghetat balta, si daca da, se poate veni la o partida de "dezmortire"?
2. Pentru sesiunea de 24 h (desigur C&R), este necesara o recomandare, sau este de ajuns acel card de fidelitate?

Inca o data felicitari si lasati bagatorii de seama de pe alte forumuri sa in prostia lor, n-aveti de ce sa va coborati la nivelul lor!



Multumesc pentru felicitari!!!!!

1) Balta nu s-a dezghetat!!!
2) Este nevoie de o recomandare,sau cel putin de o convorbire telefonica cu mine!!!!! Pe 90% din pescarii care vor avea card (legitimatie) de fidelitate nu-i cunosc!!!! ;)

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PONTOANE MV2
MesajScris: 17 Feb 2011, 13:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Ian 2011, 23:28
Mesaje: 10
Localitate: Bucuresti
Acum le-am vazut pe cele de la padure.....Au acelasi regim ca si cele de la inceputul baltii?



Da au acelas regim!!!!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PONTOANE MV2
MesajScris: 22 Feb 2011, 15:23 
Neconectat

Membru din: 04 Feb 2011, 10:05
Mesaje: 11
Victoras, curent electric este pe balta ? (220 v)


Vladute,este curent de 220 volti pentru ca exista iluminat nocturn,pe tot malul opus, pe digul despartitor si pe malul pe care se pescuieste (portiunea cu padure,pina la rulota),dar numai noaptea!!!!!.....Adica de cind incepe sa se intunece si pina cind incepe sa se lumineaze (cit functioneaza iluminatul public) !!!!! De ce ma intrebi?

_________________
www.crapmania.ro
www.snz.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PONTOANE MV2
MesajScris: 23 Feb 2011, 21:08 
Neconectat

Membru din: 04 Feb 2011, 10:05
Mesaje: 11
Ca sa stiu daca vin cu generatorul dupa mine la concursuri sau nu ! (are 100 m de cablu, nu deranjeaza pe nimeni)
Trebuie curent in permanenta , de anul acesta echipa de arbitrii beneficiaza de rulota echipata cu tot ce trebuie (laptop, imprimanta, statie amplificare, boxe, etc) .


Misto,misto!!!!! Nasol cu curentul care depinde de iluminatul public!!!!!

_________________
www.crapmania.ro
www.snz.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PONTOANE MV2
MesajScris: 27 Feb 2011, 19:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 16:44
Mesaje: 13
Nea Victore,
mai este gheata ca nu mai rezist :D ???

_________________
www.jaluzeleverticale.eu
CS CARP ZONE


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PONTOANE MV2
MesajScris: 27 Feb 2011, 22:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Ian 2011, 02:28
Mesaje: 1583
Madalin007 scrie:
Nea Victore,
mai este gheata ca nu mai rezist :D ???


Dupa ce a fost dezghetat 4-5 zile,acum lacul este iar inghetat!!!!! X(

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PONTOANE MV2
MesajScris: 28 Feb 2011, 20:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 16:44
Mesaje: 13
victoras petcu scrie:
Madalin007 scrie:
Nea Victore,
mai este gheata ca nu mai rezist :D ???


Dupa ce a fost dezghetat 4-5 zile,acum lacul este iar inghetat!!!!! X(


Si cand ma gandesc ca anul trecut la inceputul lui februarie eram pe MV2 si acum suntem in martie(peste cateva ore) X( X( X(
HAI PRIMAVARA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
www.jaluzeleverticale.eu
CS CARP ZONE


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 59 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 15 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Template made by DEVPPL - Translation/Traducere: phpBB România