MV2
 
Acum este 28 Mar 2024, 20:55

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: pentru dl.Petcu
MesajScris: 19 Iun 2013, 12:29 
Neconectat

Membru din: 11 Apr 2013, 14:25
Mesaje: 3
Felicitari pt frumoasa balta.Nota 4 insa pt o parte din paznici!Incepind cu cel care mi-a raspuns la telefon si mi-a exclamat-gras curcanul!-cind a auzit pt cite zile fac rezervarea,continuind cu cel de la bariera care m-a rugat sa ma duc pina la magazin ca sa-i cumpar o bere rece(ca doar pt.asta venisem) si terminind cu cei doi care au incasat taxa si care m-au abordat intr-o maniera de cersetori venind la mine cu mina intinsa fisiind trei degete(ca sa nu mai zic ca duhneau a bautura).Instruiti-i din cind in cind altfel e pacat de munca dvs.Si o ultima intrebare:de ce nu se dau chitante pt banii incasati?Cu stima.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pentru dl.Petcu
MesajScris: 21 Iun 2013, 12:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Ian 2011, 02:28
Mesaje: 1583
bubu2011 scrie:
Felicitari pt frumoasa balta.Nota 4 insa pt o parte din paznici!Incepind cu cel care mi-a raspuns la telefon si mi-a exclamat-gras curcanul!-cind a auzit pt cite zile fac rezervarea,continuind cu cel de la bariera care m-a rugat sa ma duc pina la magazin ca sa-i cumpar o bere rece(ca doar pt.asta venisem) si terminind cu cei doi care au incasat taxa si care m-au abordat intr-o maniera de cersetori venind la mine cu mina intinsa fisiind trei degete(ca sa nu mai zic ca duhneau a bautura).Instruiti-i din cind in cind altfel e pacat de munca dvs.Si o ultima intrebare:de ce nu se dau chitante pt banii incasati?Cu stima.



Multumesc pentru felicitari si pentru cele relatate !
Va rog frumos sa-mi spuneti data in care au avut loc aceste incidente !
Va asigur ca aceste probleme nu se vor mai repeta !

P.S. Nu am inteles la ce s-a referit "cel care mi-a raspuns la telefon si mi-a exclamat-gras curcanul" !

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Template made by DEVPPL - Translation/Traducere: phpBB România