MV2
 
Acum este 28 Mar 2024, 17:40

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 8 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Pentru Dl.Petcu
MesajScris: 22 Apr 2011, 11:40 
Neconectat

Membru din: 31 Ian 2011, 09:53
Mesaje: 7
Localitate: Bucuresti
Am si eu o lntrebare Dl.Victor..am vazut ca ln regulament pescarul care pescuieste noaptea,nu are voie sa fie lnsotit,decat de o prietena(eventual)..daca de ex. as dori sa vin la pescuit cu tatal meu,binelnteles,sa pescuiesc doar eu,el sa ma ajute cu minciogul etc(nu am cu cine sa merg,doar sa vin singur..si noaptea e cam nasol fara putin ajutor,mai ales daca stanga dreapta nu ai alti pescari...)e vre-o problema?
Plus ca iesitul asta la pescuit,lnseamna si,,un stat de vorba",mai multe..sau un prieten care nici macar nu e pescar,si pot discuta cu el diferite probleme sau afaceri pe balta la o bere,lmi fac si eu damblaua ca sa zic asa,si lmi rezolv si anumite treburi...
Astept raspuns,multumesc anticipat..
PS-M-ar interesa si varianta pescuitului ln 2..stiu ca s-a mai discutat si pe alte site-uri..contra cost binelnteless...
Motivul??nu e vorba de bani...ci doar de varianta ln care daca pescuiesc cu tatal meu,pe 2 standuri diferite,cu 8 lansete,practic pescuiesc eu mai mult...trebuie sa-i pun si lui momeala,sa-i leg eu monturi,nadesc locul,si multe altele pe care sincer nu vreau sa le fac,deoarece,e prea multa munca,si putina distractie...prefer sa platesc mai mult,si sa dam amandoi pe 1 singur stand,cu 4 lansete,cu drepturi depline,sincer nu vad care ar fi problema...binelnteles,decizia e a dumneavoastra...poate o varianta ar fi o taxa lntre cea de 1 bon si cea de 2,adica lntre 60 ron-120ron/12 ore,pentru un pescuit ln 2??asta ca sa nu zic ca as fi tentat sa platesc 2 bonuri si sa dam amndoi pe 1 singur stand cu 4 lansete...
ce ziceti??








Conform regulamentului, cei care pescuiesc noaptea pe M.V.2 , nu pot fi insotiti decit de sotie,copii sau prietene !!!!!Daca totus a doua persoana este de genul masculin,trebuie sa pescuiasca neaparat,iar eu nu pot sa va ajut decit intr-un singur fel:
VETI FI CONSIDERATI CLIENTI FIDELI MV2!!!!!
(adica veti beneficia amindoi de reducera de 20%!!!!)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pentru Dl.Petcu
MesajScris: 26 Apr 2011, 07:44 
Neconectat

Membru din: 31 Ian 2011, 09:53
Mesaje: 7
Localitate: Bucuresti
Multumesc Dl.Victor,e bine si asa...asta lmi place la dumneavoastra,ca,gasiti lntotdeauna o cale de mijloc,ca sa fie toata lumea multumita.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pentru Dl.Petcu
MesajScris: 26 Apr 2011, 08:52 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 28 Ian 2011, 20:57
Mesaje: 41
Localitate: Bucuresti
Nea Victore , dar daca cele 2 persoane de sex masculin sunt pe invers ?
:lol: :lol: :lol:
Cum ii taxezi ?
Ca la cum evolueaza lumea in ziua de azi , nu ne-ar mira sa te trezesti pe balta cu 2 care sunt pe invers .


Pe M.V.2,este interzis pescuitul de noapte(24 ore), persoanelor de sex masculin care sunt pe invers !!!!! :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pentru Dl.Petcu
MesajScris: 26 Apr 2011, 11:11 
Neconectat

Membru din: 21 Feb 2011, 13:55
Mesaje: 3
5 minute live in cort si se rezolva :))


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pentru Dl.Petcu
MesajScris: 17 Oct 2011, 12:19 
Neconectat

Membru din: 20 Sep 2011, 09:49
Mesaje: 3
buna ziua,mai este valabila "treaba":dupa a trei-a partida discount 20%?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pentru Dl.Petcu
MesajScris: 18 Oct 2011, 06:35 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Ian 2011, 02:28
Mesaje: 1583
razvan cristian scrie:
buna ziua,mai este valabila "treaba":dupa a trei-a partida discount 20%?



Da!

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pentru Dl.Petcu
MesajScris: 02 Dec 2012, 09:58 
Neconectat

Membru din: 28 Oct 2012, 17:53
Mesaje: 1
sa traiti donmule Victor,vreau sa va multumesc pentru superba balta pe care ne-o puneti l-a dispozitie pentru a ne simti bine sau a practica acest sport
Insa am un mic incovenient care il intilnesc l-a fiecare partida de pescuit siii incerc sa va ajut ca si pescar care imi doresc acest lucru
Delimitarea spatiilor a locurilor de pescuit nu unde pescuim noi ,pe cealanta parte a laculuiunde lansam. parerea mea este ca ar trbui puse plancarde pe stilpi cu nr de locuri sa vada fiecare care este distanta alocata fiecarui stand
pentru ca am asistat l-a certuri care a dus pina la bataie pot sa jur ca am intervenit sa nu se ajunga l-a asa ceva VA MULTUMESC


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pentru Dl.Petcu
MesajScris: 03 Dec 2012, 11:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Ian 2011, 02:28
Mesaje: 1583
lucky scrie:
sa traiti donmule Victor,vreau sa va multumesc pentru superba balta pe care ne-o puneti l-a dispozitie pentru a ne simti bine sau a practica acest sport
Insa am un mic incovenient care il intilnesc l-a fiecare partida de pescuit siii incerc sa va ajut ca si pescar care imi doresc acest lucru
Delimitarea spatiilor a locurilor de pescuit nu unde pescuim noi ,pe cealanta parte a laculuiunde lansam. parerea mea este ca ar trbui puse plancarde pe stilpi cu nr de locuri sa vada fiecare care este distanta alocata fiecarui stand
pentru ca am asistat l-a certuri care a dus pina la bataie pot sa jur ca am intervenit sa nu se ajunga l-a asa ceva VA MULTUMESC



Am sa incerc sa rezolv aceasta problema pentru anul 2013 !!!!!

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 8 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Template made by DEVPPL - Translation/Traducere: phpBB România