MV2
 
Acum este 28 Mar 2024, 15:42

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 53 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Sugestii si eventuale reclamatii
MesajScris: 18 Oct 2011, 19:55 
Neconectat

Membru din: 20 Sep 2011, 09:49
Mesaje: 3
victoras petcu scrie:
razvan cristian scrie:
buna ziua,mai este valabila "treaba":dupa a trei-a partida discount 20%?



Da !

merci,am itrebat pentru ca am 6-7 partide si tot timpul paznicii au spus ca nu mai este valabila...
multumesc pentru promtitudinea raspunsului.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sugestii si eventuale reclamatii
MesajScris: 21 Oct 2011, 10:25 
Neconectat

Membru din: 05 Mai 2011, 13:22
Mesaje: 13
si eu am auzit acelasi lucru de la altcineva; din acest motiv tot intreb de cardul de fidelitate...


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sugestii si eventuale reclamatii
MesajScris: 22 Oct 2011, 08:59 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Ian 2011, 02:28
Mesaje: 1583
mikcutu scrie:
si eu am auzit acelasi lucru de la altcineva; din acest motiv tot intreb de cardul de fidelitate...



Rog pe cei care au asemenea probleme pe balta,sa ma sune ( 0728 908 400 )!!!!

Dle "mikcutu", de cite ori ati venit pe M.V.2 ati prins peste ?

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sugestii si eventuale reclamatii
MesajScris: 22 Oct 2011, 16:10 
Neconectat

Membru din: 05 Mai 2011, 13:22
Mesaje: 13
da, am prins. MV2 este singura balta care nu mi-a inselat niciodata asteptarile.
sunt convins ca si pe viitor va fi cel putin la fel de bine administrata ca pana acum.

fara a lua in considerare primele partide de crap cand avea atat cunostinte cat si scupe rudimentare, de fiecare data am prin peste.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sugestii si eventuale reclamatii
MesajScris: 23 Oct 2011, 09:27 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Ian 2011, 02:28
Mesaje: 1583
Cred ca acesta este cel mai important lucru,in rest...........................

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sugestii si eventuale reclamatii
MesajScris: 25 Oct 2011, 15:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 28 Ian 2011, 20:57
Mesaje: 41
Localitate: Bucuresti
Referitor la regulamentul care il primim la intrarea pe balta anul asta am vazut ca se da mai mult degeaba ; am observat monturi si cu 2 ace , pescari fara antiseptic, fara saltele , pestele e tarat din balta direct pe iarba si pe pietrisul ala , iar paznicii nu spun nimic. Chiar sambata ma uitam la niste pescari pe standurile 23 si 24 parca , care taraiau crapii pe pamant parca erau saci .
Adica regulamentul e facut sa-l respectam toti , nu unii da si unii nu , unii baga bani in echipamente pentru a fi in regula si pe altii nu-i intereseza ca pot rani pestele .
Probabil de asta am observat 90 % din crapii prinsi anul asta ca au botul facut praf. Le atarna buzele, unii au rani infectate pentru ca nu se foloseste sprayul antiseptic ca sa se vindece repede si frumos. Am vazut partidele trecute pe mal o groaza de solzi prin iarba .
Daca se continua asa, probabil in anii urmatori o sa li se rupa buzele crapilor numai cand pun botul pe boilies .


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sugestii si eventuale reclamatii
MesajScris: 26 Oct 2011, 08:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Ian 2011, 02:28
Mesaje: 1583
gabicarp scrie:
Referitor la regulamentul care il primim la intrarea pe balta anul asta am vazut ca se da mai mult degeaba ; am observat monturi si cu 2 ace , pescari fara antiseptic, fara saltele , pestele e tarat din balta direct pe iarba si pe pietrisul ala , iar paznicii nu spun nimic. Chiar sambata ma uitam la niste pescari pe standurile 23 si 24 parca , care taraiau crapii pe pamant parca erau saci .
Adica regulamentul e facut sa-l respectam toti , nu unii da si unii nu , unii baga bani in echipamente pentru a fi in regula si pe altii nu-i intereseza ca pot rani pestele .
Probabil de asta am observat 90 % din crapii prinsi anul asta ca au botul facut praf. Le atarna buzele, unii au rani infectate pentru ca nu se foloseste sprayul antiseptic ca sa se vindece repede si frumos. Am vazut partidele trecute pe mal o groaza de solzi prin iarba .
Daca se continua asa, probabil in anii urmatori o sa li se rupa buzele crapilor numai cand pun botul pe boilies .



Dle Gabi daca as fi fost anuntat in momentul respectiv ( un simplu "bip" )ar fi fost foarte bine si as fi putut sa i-au masuri atit fata de paznici cit si de acei pescari !!!!! Oricum va multumesc pentru informatie !!!!! Rog pe aceasta cale pe cei care observa asemenea abateri de la regulament sa-mi dea un "bip" la 0728 908 400 !!!!! Va asigur de confidentialitate !!!!!

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sugestii si eventuale reclamatii
MesajScris: 26 Oct 2011, 10:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 28 Ian 2011, 20:57
Mesaje: 41
Localitate: Bucuresti
De sunat ar fi bine de sunat numai daca vedem furt de peste.
Ce am semnalat eu e simplu de rezolvat, paznicii cand vin si iau taxa, sa verifice fiecare pescar daca are saltea de primire, minciog si spray. Asa se facea anii trecuti . Anul asta nu cred ca am fost intrebat de 2 ori daca am dotarile necesare . La monturi nu prea se poate verifica , dar la restul e foarte usor . E pacat de crapii astia ca sunt din ce in ce mai frumosi , dar pescarii trebuie sa aiba grija lor .
O zi buna incontinuare .


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sugestii si eventuale reclamatii
MesajScris: 30 Oct 2011, 11:47 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Oct 2011, 22:12
Mesaje: 49
Localitate: Buc
Dl Victor am si eu o propunere care cred ca va avea mare priza si fiindca stiu ca la dv pe balta se contabilizeaza prezenta fac propunerea ca incepind cu anul 2012 sa infiintati un premiu pentru PESCARUL CU CELE MAI MULTE PREZENTE LA PESCUIT pe Moara Vlasiei2.
Cred ca acela care are cele mai multe partide de pescuit pe balta dv trebuie apreciat ca atare si premiat pentru perseverenta si prezenta pe aceasta balta.
Cu siguranta veti gasi modalitatea ca sa contabilizati prezenta celor care doresc sa participe la acel premiu care cu siguranta va fi destul de atractiv .


Este o propunere care merita sa fie luata in consideratie !!!!! In ceea ce priveste contabilizarea prezentelor unui pescar nu stiu cum sa fac !!!!! Astept propuneri !!!!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sugestii si eventuale reclamatii
MesajScris: 01 Noi 2011, 12:20 
Neconectat

Membru din: 14 Mar 2011, 18:22
Mesaje: 2
celnou2011 scrie:
Dl Victor am si eu o propunere care cred ca va avea mare priza si fiindca stiu ca la dv pe balta se contabilizeaza prezenta fac propunerea ca incepind cu anul 2012 sa infiintati un premiu pentru PESCARUL CU CELE MAI MULTE PREZENTE LA PESCUIT pe Moara Vlasiei2.
Cred ca acela care are cele mai multe partide de pescuit pe balta dv trebuie apreciat ca atare si premiat pentru perseverenta si prezenta pe aceasta balta.
Cu siguranta veti gasi modalitatea ca sa contabilizati prezenta celor care doresc sa participe la acel premiu care cu siguranta va fi destul de atractiv .


Este o propunere care merita sa fie luata in consideratie !!!!! In ceea ce priveste contabilizarea prezentelor unui pescar nu stiu cum sa fac !!!!! Astept propuneri !!!!!


Asa cum v-am mai sugerat, un program soft pe care vi l-as putea oferi gratuit ar rezolva problema. Pe hartiile de evidenta zilnica ale paznicilor, alaturi de numarul masinii ar putea fi trecut si numarul cartii de fidelitate. Aceste hartii de evidenta ar putea fi personalizate si eventual pretiparite permitand culegerea si a altor informatii (nr. de pescari C&R / pescari care iau peste, nr. si cantitatea de pesti prinsi intr-o zi, etc.). Introducea intr-un program soft a acestor date (o data pe luna, de ex.) ar putea oferi informatii centralizate valoroase...
In alta ordine de idei cred ca la aceasta categorie - nr. de partide de pescuit - m-as incadra printre fruntasi.
Cu deosebita stima, Nea Radu


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 53 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Template made by DEVPPL - Translation/Traducere: phpBB România