MV2
 
Acum este 28 Mar 2024, 12:06

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 42 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Partide de 24 ore
MesajScris: 25 Ian 2011, 20:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Ian 2011, 20:29
Mesaje: 27
Localitate: Bucuresti
Anul trecut am facut in jur de 7-8 partide pe mv2.Anul asta prima partida vreau sa o fac tot pe mv2,intrebarea mea este pentru partidele de 24 ore mai trebuie sa cerem aprobarea Dl.Petcu Victor.

Va Multumesc


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Partide de 24 ore
MesajScris: 25 Ian 2011, 21:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Ian 2011, 02:28
Mesaje: 1583
Da dle,trebuie aprobare de la mine,mai ales ca acum se pescuieste pe tot malul (de la intrare, pina la padure) si din pacate mai sunt si "unii" care....................!!!!

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Partide de 24 ore
MesajScris: 26 Ian 2011, 20:48 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Ian 2011, 20:29
Mesaje: 27
Localitate: Bucuresti
Va multumesc de raspuns,o sa ma conformez si sper sa obtin aprobare.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Partide de 24 ore
MesajScris: 26 Ian 2011, 22:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Ian 2011, 02:28
Mesaje: 1583
Florin scrie:
Va multumesc de raspuns,o sa ma conformez si sper sa obtin aprobare.


Cu placere!!!!! Nu cred ca va fi nici o problema , mai ales ca dupa doua sedinte de pescuit C&R, pescarul devine client fidel M.V.2 si va primi un fel de card (CLIENT FIDEL C&R, M.V.2)!!!!! Pescarul care va devenii posesorul unui card(CLIENT FIDEL C&R,M.V.2) nu trebuie sa mai obtina aprobare pentru sedinte de 24 de ore!!!!! Se prezinta pe balta cu cardul de client fidel c&r m.v.2 si cu C.I,pentru ca pe acel card vor fi trecute si datele personale ale clientului. Paznicul va verifica si va nota in agenda pe ce loc pescuieste pescarul(LOCURILE VOR FI NUMEROTATE) si poate sa inceapa pescuitul!!!!


Atentie!!!! Cei care vor fi posesori de carduri "(CLIENT FIDEL C&R, M.V.2)" vor beneficia de 20% reducere,la taxa de pescuit,taxa de plantat si taxa de inchiriere a unui ponton pentru tot sezonul de pescuit 2011!!!!!

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Partide de 24 ore
MesajScris: 27 Ian 2011, 06:26 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2011, 06:15
Mesaje: 16
Localitate: Mogosoaia
Super idee Nea Victoras, in felul asta o sa deosebesti pescarii care vor driluri & relaxare si pescarii care vor...portbagaj, tine o tot asa.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Partide de 24 ore
MesajScris: 27 Ian 2011, 10:07 
Neconectat

Membru din: 27 Ian 2011, 04:16
Mesaje: 22
hip hip, uraaaa :)) inseamna ca anul asta in sfarsit o sa pot pescui si eu o noapte pe ,,carpodrom'' :D :D :D

hai cu primavara :D


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Partide de 24 ore
MesajScris: 27 Ian 2011, 13:27 
Neconectat

Membru din: 27 Ian 2011, 13:21
Mesaje: 15
Localitate: bucuresti
extraordinara idee, felicitari!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Partide de 24 ore
MesajScris: 28 Ian 2011, 21:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 28 Ian 2011, 20:57
Mesaje: 41
Localitate: Bucuresti
Cea mai tare idee asta cu acest card de fidelitate . Oricum cred ca unul care obtine un astfel de card si e prins apoi cu operatiunea ''portbagajul'' ar terbui exclus pe viata de pe balta .
Eu am mai propus o chestie si pe alt site si anume sa se faca cumva o retea intre administratorii sau patronii de balti de crap iar cand un astfel de individ e prins pe o balta , automat in cateva zile sa afle si ceilalti adiministratori sau patroni despre el . Sa se intalneasca patronii si administratorii si sa discute o astfel de problema , intrucat eu zic ca e destul de binevenita o astfel de actiune.
Cred ca astfel in cateva luni se curata baltile adevarate de astfel de agarici care nu au ce cauta printre pescarii adevarati .


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Partide de 24 ore
MesajScris: 28 Ian 2011, 22:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Ian 2011, 02:28
Mesaje: 1583
gabicarp scrie:
Cea mai tare idee asta cu acest card de fidelitate . Oricum cred ca unul care obtine un astfel de card si e prins apoi cu operatiunea ''portbagajul'' ar terbui exclus pe viata de pe balta .
Eu am mai propus o chestie si pe alt site si anume sa se faca cumva o retea intre administratorii sau patronii de balti de crap iar cand un astfel de individ e prins pe o balta , automat in cateva zile sa afle si ceilalti adiministratori sau patroni despre el . Sa se intalneasca patronii si administratorii si sa discute o astfel de problema , intrucat eu zic ca e destul de binevenita o astfel de actiune.
Cred ca astfel in cateva luni se curata baltile adevarate de astfel de agarici care nu au ce cauta printre pescarii adevarati .



Binenteles,ca daca va fi gasit un pescar,"practicind sporturi extreme" gen "porbagajul",acel pescar nu o sa mai aibe acces pe balta pe viata!!!!! In afara de acest lucru,va platii si despagubiri !!!!!! Insa ca sa scapam de astfel de "pescari" trebuie sa existe in primul rind o colaborare intre pescarii adevarat sportivi care practica C&R si Administratorul lacului!!!!! De aceea in regulamentul pe care o sa-l primeasca fiecare pescar la sosire pe balta,va fi trecuta si aceasta propunere:

Pescarii care observa si sesizeaza administratorului lacului fapte cu privire la furtul de peste din partea altor pescari cu sau fara stirea paznicilor vor primi O SEDINTA DE PESCUIT GRATUIT (24h – C&R sau 12h – retinere 5kg), daca sesizarea se confirma. Va asiguram de confidentialitate. Administratorul lacului, dl Victor Petcu – 0728.908.400.

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Partide de 24 ore
MesajScris: 29 Ian 2011, 09:27 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 08:48
Mesaje: 6
Localitate: Bucuresti
victoras petcu scrie:
Pescarii care observa si sesizeaza administratorului lacului fapte cu privire la furtul de peste din partea altor pescari cu sau fara stirea paznicilor vor primi O SEDINTA DE PESCUIT GRATUIT (24h – C&R sau 12h – retinere 5kg), daca sesizarea se confirma. Va asiguram de confidentialitate. Administratorul lacului, dl Victor Petcu – 0728.908.400. [/b]


Foarte bine dle, chiar daca unii cred ca esti "informator" eu cred ca asa dispar "PESCARII" mai repede si nu ar trebui o incurajare din partea dlui Petcu pt asta, pur si simplu ar trebui sa ne intereseze si ce se intampla in jurul nostru fara a primi ceva in schimb.

_________________
Always C&R


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 42 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Template made by DEVPPL - Translation/Traducere: phpBB România