MV2
 
Acum este 28 Mar 2024, 21:53

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Program pescuit pe M.V.2
MesajScris: 12 Mai 2011, 08:55 
Neconectat

Membru din: 12 Mai 2011, 08:44
Mesaje: 1
Buna ziua!
Mai intai felicitari pentru tot ce am citit despre acesta balta si administratia ei.
Doresc sa vin la pescuit pe Moara Vlasiei 2, Marti 17.05.2011 incepand cu ora 18:00 pentru 24 ore, este prima data cand vin pe aceasta balta, si as dori sa stiu daca este posibil in intervalul orar specificat, sau 24 ore inseamna 06:00 AM pana la 06:00 AM a doua zi?
Daca puteti sa ma informati si pe mine ce nade si momeli trebuie sa am la mine sa nu pierd vremea degeaba, mi-ar prinde tare bine.
Multumesc anticipat.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Program pescuit pe M.V.2
MesajScris: 18 Mai 2012, 12:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Ian 2011, 02:28
Mesaje: 1583
Ciupitu Doru scrie:
Buna ziua!
Mai intai felicitari pentru tot ce am citit despre acesta balta si administratia ei.
Doresc sa vin la pescuit pe Moara Vlasiei 2, Marti 17.05.2011 incepand cu ora 18:00 pentru 24 ore, este prima data cand vin pe aceasta balta, si as dori sa stiu daca este posibil in intervalul orar specificat, sau 24 ore inseamna 06:00 AM pana la 06:00 AM a doua zi?
Daca puteti sa ma informati si pe mine ce nade si momeli trebuie sa am la mine sa nu pierd vremea degeaba, mi-ar prinde tare bine.
Multumesc anticipat.



Multumesc pentru felicitari!!!! Pescuitul de 24 ore incepe la orele 18.00 si se termina a doua zi la orele 18.00 !!!!! Momeli va recomand prumbul pe fir si boilies !!!!

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Program pescuit pe M.V.2
MesajScris: 24 Mai 2012, 11:50 
Neconectat

Membru din: 30 Ian 2011, 12:01
Mesaje: 11
BUNA ZIUA DOMNULE VICTOR PENTRU PARTIDELE DE 24 DE ORE MAI TREBUI RECOMANDARE DIN PARTEA DUMNEAVOASTRA?
VA MULTUMESC


Trebuie aprobare din partea mea !!!!! "Aprobarea" are scopul de a afla cite ceva despre cei care vin la pescuitul = 24 ore C&R pentru prima data pe M.V.2 (unde au mai pescuit,daca au prieteni cunoscuti in pescuitul C&R, etc), pentru a-mi face cit de cit o idee despre persoanele respective !!!!! In ceea ce priveste pescarii care au mai pescuit noaptea ( 24 ore = C&R) pe M.V.2,este o simpla formalitate (pe majoritatea am ajuns sa-i cunosc ) si pentru ca in momentul cind cineva ma suna, prima mea intrebare este daca a mai pescuit 24 ore = C&R pe M.V.2,iar in momentul cind pescarul respectiv confirma lucrul acesta,imediat si raspunsul meu este "DA" !!!!!


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Template made by DEVPPL - Translation/Traducere: phpBB România