MV2
 
Acum este 29 Mar 2024, 00:27

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 11 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: ZILE DE NASTERE
MesajScris: 25 Feb 2011, 12:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Ian 2011, 02:28
Mesaje: 1583
Azi este ziua de nastere a unuia dintre colegii nostrii, andrej zvolenszki !!!!!! Azi implineste frumoasa virsta de 30 ani!!!!!! Cu aceasta ocazie ai uram LA MULTI ANI !!!!! <:-p <:-p <:-p <:-p <:-p

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ZILE DE NASTERE
MesajScris: 25 Feb 2011, 16:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2011, 16:04
Mesaje: 3
Localitate: Bucuresti
Va multumesc mult !! <:-p

_________________
Clubul Sportiv Overten
Imagine
fishing never dies!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ZILE DE NASTERE
MesajScris: 25 Feb 2011, 18:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2011, 10:39
Mesaje: 28
Localitate: Bucuresti
La multi ani si multa sanatate fostul meu Coleg !


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ZILE DE NASTERE
MesajScris: 02 Apr 2011, 09:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Ian 2011, 02:28
Mesaje: 1583
Azi este ziua de nastere al colegului nostru, Marius V !!!!!! El implineste frumoasa virsta de 36 ani!!!!!! Cu aceasta ocazie ai uram LA MULTI ANI !!!!! <:-p <:-p <:-p <:-p <:-p

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ZILE DE NASTERE
MesajScris: 07 Apr 2011, 10:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Ian 2011, 02:28
Mesaje: 1583
Azi este ziua de nastere a unuia dintre colegii nostrii, mcatalin!!!!!!
Azi implineste frumoasa virsta de 38 ani!!!!!! Cu aceasta ocazie ai uram LA MULTI ANI !!!!! <:-p <:-p <:-p <:-p <:-p

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ZILE DE NASTERE
MesajScris: 07 Apr 2011, 14:18 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 28 Ian 2011, 20:57
Mesaje: 41
Localitate: Bucuresti
La multi ani , multa sanatate si la cat mai multi si mai mari mustaciosi <:-p !!!!!!!!!!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ZILE DE NASTERE
MesajScris: 10 Apr 2011, 14:43 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Apr 2011, 17:00
Mesaje: 31
11. Aprilie - ziua de nastere a domnului Dan Constantin [ Cyty ]

La multi ani ,sanatate ,fericire si multi bani !

_________________
federatia este garantul pescuitului de competitie!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ZILE DE NASTERE
MesajScris: 29 Mai 2012, 10:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Ian 2011, 02:28
Mesaje: 1583
Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 11:12 AM
-Salut, chiar nu stiu ce ai de impartit cu mine. Am o intelegere cu cei de la Pleasa - asa cum ti-am propus si tie, dar ai refuzat - si le fac imagine. De ce te deranjeaza? Trei ani consecutiv ti-am facut reclama gratis (dovada chiar pozele pe care le-ai postat pe crapmania) si nu cred ca merit sa ma tot ataci fara motiv. Eu te respect si te rog sa incetezi cu acest comportament.

Ai spus,mai. 29, 2012 la 11:14 AM
-Nu am nimic de impartit cu tine !dar faptul ca atunci cind te-am chemat sa faci o filmare cind am bagat peste in martie si mi-ai spus ca nu poti veni pentru ca ai o alta treaba
mi-a lasat un gust amar,mai ales ca ai avut acces pe M.V.2 la orice ora
P.S. ..................si mai este si chestia cu "Cupa copiilor 2011" cind ai mutat cupa de pe M.V.2 pe Magura 9 (Vladut a confirmat lucrul acesta)
Asa ca tu zici ca am ceva cu tine dar cred ca este invers

Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 11:19 AM
Poate nu stii, dar eu nu sunt salariat la Antena 2, mai mult, platesc postului o suma lunar ca sa fie emisa emisiunea, deci trebuie sa fac ros de bani de undeva. In aceste conditii SUNT OBLIGAT sa car bani de la patronii de lacuri si de la firmele de specialitate. Cat despre accesul meu pe MV2 hai sa fim seriosi, de fiecare data cand am venit ti-am facut reclama, deci nu cred ca ti-am ramas dator cu nimic. Mai mult, anul trecut in martie, cand am... http://www.facebook.com/messages/?actio ... 9071928103
Stii bine ca la Cupa Copiilor a fost decizia lui Vladut, nu a mea, eu am fost doar partener de imagine, deci nu aveam cum sa decid eu schimbarea locului. Am discutat atunci cu tine treburile astea dar se pare ca iti aduci aminte doar ce vrei tu si cand vrei tu. Oricum, indiferent de ce consideri tu in acest moment despre mine, eu TE ROG FRUMOS inca o data sa ma lasi sa-mi fac treaba asa cum stiu si pot. Cum eu nu zic nimic niciodata despre tine,... http://www.facebook.com/messages/?
action=read&tid=id.214789071928103

Ai spus,mai. 29, 2012 la 11:26 AM
-"Cat despre accesul meu pe MV2 hai sa fim seriosi, de fiecare data cand am venit ti-am facut reclama, deci nu cred ca ti-am ramas dator cu nimic."
Nu m-am referit la faptul ca imi esti dator!!!!!Am vrut sa-ti arat ca eu niciodata nu te-am refuzat!!!!!

Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 11:28 AM
-OK, asta stim deja, mai ales ca era interesul ambelor parti, iar eu mi-am respectat de fiecare data intelegerea.

Ai spus,mai. 29, 2012 la 11:29 AM
-Tu ma intrebai daca poti venii ca sa faci o emisiune (probabil ca nu aveai cerinte pe alte balti) si eu intodeauna am raspuns afirmativ !!!!!
Legat de faptul ca mi-ai refuzat invitatia in luna martie tin sa-ti aduc aminte ca mi-ai spus :
Lasa ca am de unde sa i-au "materiale" si .....................................
Venise atunci pe balta cei de la PV-TV si cei de la Florentin Iuga
TE-AM CREZUT PRIETEN DAR AM OBSERVAT CA LA TINE PRIETEN INSEAMNA "BUZUNARUL" ALTUIA!!!!

Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 11:41 AM
-De ce prietenia trebuie sa functioneze intr-o singura directie? Daca iti explic ca trebuie sa fac rost de bani ca sa tin pe linia de plutire aceasta emisiune, de ce nu ai zis niciodata, "hai mai Teo iti dau si eu 500 Euro, ce poti sa faci pentru mine de banii astia?" La tine e bine doar daca primesti gratis servicii, iar in momentul in care nu le mai primesti incepi sa te comporti asa cum faci acum. Eu nu mai vreau sa continui aceasta discutie, p... http://www.facebook.com/messages/?actio ... 9071928103

Ai spus,mai. 29, 2012 la 11:45 AM
-P.S. NU TREBUIE SA STERGI POSTARILE PESCARILOR IN CARE ARATA ADEVARUL DESPRE "PLEASA" SI NU FAC COMENTARII IN CARE SA LAUDE "PLEASA"ARTIFICIAL DE CELE MAI MULTE ORI !!!!!
500 DE EURO ?

Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 11:46 AM
-Intr-un topic platit cred ca am dreptul sa fac ce vreu, pentru ca de aia il platesc.

Ai spus,mai. 29, 2012 la 11:48 AM
-Eu de cind am M.V.2,poti sa te interesezi,nu am dat macar un leu, un euro sau un dolar pentru reclama !!!!!

Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 11:50 AM
ok, am inteles, e decizia ta, dar eu nu pot sa lucrez gratis, cred ca intelegi asta...

Ai spus,mai. 29, 2012 la 11:50 AM
-Intodeauna am fost intrebat de catre cei care au vrut sa faca o emisiune pe M.V.2 ,daca pot sa vina si intodeauna le-am raspuns afirmativ !!!!!

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ZILE DE NASTERE
MesajScris: 29 Mai 2012, 15:41 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Ian 2011, 02:28
Mesaje: 1583
Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 11:51 AM
-Da stiu asta, dar pentru mine nu mai merge asa, pentru ca nu am bani sa-mi platesc nici salariatii nici taxa la Antena 2, intelegi?

Ai spus,mai. 29, 2012 la 11:53 PM
-Inteleg ,dar ceea ce nu inteleg este faptul ca atunci cind ai nevoie de o emisiune apelezi la administratorul baltii..........................
Cazul meu de exemplu !!!!!
In martie ai zis ca nu poti sa ajungi ca sa filmezi,dar ca o sa faci rost de "materiale" cu popularea respectiva si o sa "bagi " intr-o emisiune si de aceea cred ca esti dator macar moral !!!!!
Conversaţie începută pe mai. 29, 2012 la 11:59 AM

Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 11:59 AM
-Asta s-a intamplat anul trecut, nu anul asta. Atunci aveam bani din reclama si puteam sa vin si fara sa-ti cer tie nimic, asa cum s-a si intamplat dealtfel. Nu consider ca am nici o datorie fata de tine, chiar daca asta crezi tu. Nu am de ce sa promovez popularile tale, in conditiile in care nu avem un contract de publicitate. Daca il aveam, era alta discutie, asa, asta e. Repet, e decizia ta sa nu iti faci reclama, asa cum este decizia mea sa ba... http://www.facebook.com/messages/?actio ... 9071928103

Ai spus,mai. 29, 2012 la 12:00 PM
-Ok,dar nu ar fi trebuit sa promiti !!!!!!
"Intr-un topic platit cred ca am dreptul sa fac ce vreu, pentru ca de aia il platesc."
Nu cred ca platesti "ceva" pentru topicul "Pleasa"la cei de la "CRAPMANIA"
PENTRU CA NICI EU NU PLATESC ABSOLUT NIMIC PENTRU TOPICUL "MOARA VLASIEI 2"!!!!!

Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 12:03 PM
-Am facut un contract in care am platit reclama pentru pleasa si topicul creat acolo. Daca nu crezi, vorbeste cu Vladut.

Ai spus,mai. 29, 2012 la 12:11 PM
-Chiar daca este asa,tot cred ca nu este "frumos" sa duci lumea in "eroare" cu afirmatiile si cu pozele tale (din care reiese numai lucruri frumoase) despre "Pleasa" !!!!!

Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 12:13 PM
-Cine doreste, poate sa verifice singur, iar pana acum am exclus un singur pescar care spunea doar tampenii, restul au scris singuri pe pagina, dupa cum ai putut vedea si singur. Sau poate crezi ca Baboieru, Tomulescu, Coco Popescu, Claumar, plus multi altii mint toti pentru a face reclama mincinoasa la Pleasa?

Ai spus,mai. 29, 2012 la 12:14 PM
-Eu nu sterg nici o postare in legatura cu M.V. 2,chiar daca "cineva" arata ca nu a prins toata ziua nimic !!!!!
"Cine doreste, poate sa verifice singur, iar pana acum am exclus un singur pescar care spunea doar tampenii, restul au scris singuri pe pagina, dupa cum ai putut vedea si singur. Sau poate crezi ca Baboieru, Tomulescu, Coco Popescu, Claumar, plus multi altii mint toti pentru a face reclama mincinoasa la Pleasa?"

Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 12:17 PM
-OK, tu faci ce vrei pe topicul tau, eu fac ce vreau pe al meu, e corect?

Ai spus,mai. 29, 2012 la 12:19 PM
-Nu cred lucrul acesta,mai putin despre Claumar care a facut urmatoarea precizare:
CRAPII DE 5-6 KG TRAGEAU DIN DOUA IN DOUA MINUTE !!!!!
In ceea ce priveste pe ceilalti ,de ce nu ai scris sau nu ai postat si poze cu nenumatati ciortani prinsi de catre ei sub 1 kg si cu agataturile (bradis,etc) ?

Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 12:19 PM
-am postat ce am primit

Ai spus,mai. 29, 2012 la 12:20 PM
-ai postat ce ai pozat

Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 12:20 PM
-si iti explic inca o data, este un topic de promovare, nu unul de "adevar istoric", cand McDonald's sau Coca Cola fac reclama spun ca mancarea/bautura lor produce cancer?nu cumva vrei sa postez ce vrei doar tu?

Ai spus,mai. 29, 2012 la 12:21 PM
unii dintre ei au spus ca au vrut sa te ajute sa faci reclama
dar cuvintele de lauda nu au fost ale lor............................
"nu cumva vrei sa postez ce vrei doar tu?"
Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 12:22 PM
si de ce nu au spus asta pe forum? sau le-am sters si lor postarile?

Ai spus,mai. 29, 2012 la 12:25 PM
-nu vreau sa postezi decit adevarul ,chiar daca esti cel care face emisiunea "MINCINOSII"!!!!!
" si de ce nu au spus asta pe forum? sau le-am sters si lor postarile?"
PENTRU CA I-AI CHEMAT SA TE AJUTE SA FACI RECLAMA LA "PLEASA"!!!!!

Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 12:27 PM
Am postat numai adevarul si am scos O SINGURA parere contra, scrisa de un tembel care habar n-avea ce zice.
I-am chemat sa pescuiasca si sa vada cum se comporta balta inainte de deschiderea oficiala

Ai spus,mai. 29, 2012 la 12:28 PM
SI TOTUS "TEMBELUL ACELA LOCUIESTE IN PLOIESTI!!!!!

Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 12:30 PM
Victor, hai ca putem continua disputa asta la infinit si tot nu ajugem la o concluzie. Eu imi vad de treaba mea si te rog sa faci si tu acelasi lucru. Nu am vorbit despre MV2 decat in cuvinte de lauda si voi face la fel si de acum incolo. Daca vrei sa colaboram stii care sunt conditiile. Sa ai o zi buna.

Ai spus,mai. 29, 2012 la 12:30 PM
-Acei "unii" au spus ca "Pleasa"este un fel de pepiniera!!!!!
Este adevarat ca Pleasa are 4 ha ?

Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 12:31 PM
-Are 9,5 ha
De fapt 9,8 ca sa fiu exact

Ai spus,
-Care sint conditiile ca sa mai colaboram ? Tot alea vechi?
Conversaţie începută pe mai. 29, 2012 la 12:34 PM

Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 12:34 PM
-Ca pentru toata lumea: 500 E doua materiale de cate 10 minute, plus stiri facute pe site-ul mincinosii.ro sau 1.000 E pentru 5 materiale de cate 10 min, plus stiri pe site-ul meu. Emisiunea are o cota de audienta de 0,9 puncte de rating in prima difuzare, plus 0,4 puncte de rating in reluare, deci 150.000 de oameni pe editie.

Ai spus,mai. 29, 2012 la 12:38 PM
-Multumesc,dar daca ar fi fost ca inainte as fi fost de acord asa insa........................................

Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 12:38 PM
-Cum era inainte?

Ai spus,mai. 29, 2012 la 12:41 PM
-Cum ? Adica veneai ,iti face-ai emisiunea (unde se facea si reclama la unele nade) si toata lumea era multumita, !!!!!!

Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 12:42 PM
-OK, asa nu mai pot.

Ai spus,mai. 29, 2012 la 12:44 PM
-Oricum sint sigur ca daca -ti apare un "os de ros"mai mare ca la Pleasa,o sa las si Pleasa si tot asa.................................

Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 12:45 PM
-Nu neaparat, pot roade mai multe oase in acelasi timp daca e carnitza destula. Daca ai fi fost atent ai fi observat asta. Dar pana la urma nu vad de ce ar trebui sa fie asta treaba ta... chiar nu pricep.
Nu trebuie sa ma scuz fata de nimeni pentru ca muncesc.

Ai spus,
-Muncesti,dar munca ta se rezuma de fap la a face "din tintar armasar" daca ma-ntelegi !!!!!

Hossu-Longin Teodor a spus,
-OK, asta e. Nu trebuie sa le placa tuturor.

Ai spus,
-Cind o sa-nteleaga lumea lucrul acesta ( munca ta se rezuma de fap la a face "din tintar armasar") ........................................
Conversaţie începută pe mai. 29, 2012 la 1:02 PM

Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 1:02 PM
-E usor sa ma "amendeze" - schimba programul la TV, nu citesc anunturile de pe facebook si nu intra pe http://www.mincinosii.ro - deocamdata am cea mai mare audienta intre emisiunile de pescuit (de 3 ani) si a doua audienta medie in Antena 2, deci...

Ai spus,mai. 29, 2012 la 1:05 PM
-Tocmai acest fapt ar trebuii sa te faca sa nu mai faci "din tintar armasar",dar probabil ca iti este frica ca o sa scada audienta !!!!!

Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 1:06 PM
-E normal sa conteze audienta, doar suntem la o TV comerciala.
Hossu-Longin Teodor a spus,
-OK, asta e. Nu trebuie sa le placa tuturor.

Ai spus,
-Cind o sa-nteleaga lumea lucrul acesta ( munca ta se rezuma de fap la a face "din tintar armasar") ........................................

Hossu-Longin Teodor a spus,
-E usor sa ma "amendeze" - schimba programul la TV, nu citesc anunturile de pe facebook si nu intra pe http://www.mincinosii.ro - deocamdata am cea mai mare audienta intre emisiunile de pescuit (de 3 ani) si a doua audienta medie in Antena 2, deci...

Ai spus,
-Tocmai acest fapt ar trebuii sa te faca sa nu mai faci "din tintar armasar",dar probabil ca iti este frica ca o sa scada audienta !!!!!

Hossu-Longin Teodor a spus,
-E normal sa conteze audienta, doar suntem la o TV comerciala.
Conversaţie începută pe mai. 29, 2012 la 1:14 PM

Hossu-Longin Teodor este deconectat

Ai spus,mai. 29, 2012 la 1:23 PM
-Diferenta dintre noi doi este aceea ca prin "a face din tintar armasar",doresti sa-ti pastrezi audienta si de a baga bani la buzunar(restul la tine nu prea conteaza),pe cind eu ca sa bag un ban la buzunar caut sa fac in asa fel,sa populez M.V.2 cu cit mai mult peste,pentru ca pescarii care pescuiesc pe M.V.2,sa se simnta si sa se distreze cit mai bine!!!!!!

Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 1:24 PM
-Felicitari!

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ZILE DE NASTERE
MesajScris: 29 Mai 2012, 16:36 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Ian 2011, 02:28
Mesaje: 1583
HOSSU-LONGIN TEODOR A SPUS

"Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 11:12 AM
-Salut, chiar nu stiu ce ai de impartit cu mine. Am o intelegere cu cei de la Pleasa - asa cum ti-am propus si tie, dar ai refuzat - si le fac imagine. De ce te deranjeaza? Trei ani consecutiv ti-am facut reclama gratis (dovada chiar pozele pe care le-ai postat pe crapmania) si nu cred ca merit sa ma tot ataci fara motiv. Eu te respect si te rog sa incetezi cu acest comportament."

"Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 11:19 AM
Poate nu stii, dar eu nu sunt salariat la Antena 2, mai mult, platesc postului o suma lunar ca sa fie emisa emisiunea, deci trebuie sa fac ros de bani de undeva. In aceste conditii SUNT OBLIGAT sa car bani de la patronii de lacuri si de la firmele de specialitate."

"Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 11:41 AM
-De ce prietenia trebuie sa functioneze intr-o singura directie? Daca iti explic ca trebuie sa fac rost de bani ca sa tin pe linia de plutire aceasta emisiune, de ce nu ai zis niciodata,
"hai mai Teo iti dau si eu 500 Euro, ce poti sa faci pentru mine de banii astia?"
La tine e bine doar daca primesti gratis servicii, iar in momentul in care nu le mai primesti incepi sa te comporti asa cum faci acum."

Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 11:46 AM
-Intr-un topic platit cred ca am dreptul sa fac ce vreu, pentru ca de aia il platesc.

Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 12:17 PM
-OK, tu faci ce vrei pe topicul tau, eu fac ce vreau pe al meu, e corect?

Hossu-Longin Teodor a spus,mai. 29, 2012 la 12:20 PM
-si iti explic inca o data, este un topic de promovare, nu unul de "adevar istoric", cand McDonald's sau Coca Cola fac reclama spun ca mancarea/bautura lor produce cancer?nu cumva vrei sa postez ce vrei doar tu?



_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 11 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Template made by DEVPPL - Translation/Traducere: phpBB România